Stěhování bytů Praha

Konečně jste se dopracovali k bydlení snů a teď už vás čeká jen jediné. Přestěhovat se do bytu v Praze. Lámete si hlavu, jak celý proces stěhování přežít bez úhony a bolavých zad? Nekažte si své nadšení z nového bydlení a svěřte svůj nábytek a vybavení bytu do rukou profesionálů. Postaráme se, aby vše proběhlo v domluvený den rychle a k vaší plné spokojenosti. A nebojte, vaši peněženku nezruinujeme. Díky naší zručnosti a efektivnosti vám nabídneme levné stěhování bytu i když je to v Praze.

7 důvodů, proč se stěhovat do bytu v Praze s námi

V koutku mysli uvažujete o stěhování svépomocí? Podívejte se na 7 důvodů, proč na přestěhování bytu využít naše služby.

  • Stěhujeme levně. Prahu známe jako svoje boty, víme, jakou zvolit stěhovací trasu, abychom neplýtvali časem ani náklady za dopravu.
  • Jsme féroví. Na první schůzce náš technik prohlédne, co vše budeme stěhovat a na základě jeho plánu vám připravíme cenovou kalkulaci, která se už nemění.
  • Pracujeme nonstop. Nechceme rušit váš životní styl kvůli stěhování. Přizpůsobíme se vašemu časovému harmonogramu. Máte volno jen v neděli? Nevadí, vrhneme se na to v neděli.
  • Bezpečnost klademe na první místo. Víme, že váš majetek je cenný. A podle toho s ním zacházíme. Vše pečlivě zabalíme a při přemisťování věcí se k nim chováme jako k vlastním. Velmi opatrně.
  • Stěhujeme kompletně. Máte představu o stěhování v jednom dni, ale některé věci máte ve svém starém bytě a některé si pořizujete nové? Nevadí. Vše naplánujeme tak, abychom odvozili věci jak ze současného bydliště, tak z obchodu, kde na vás čekají k vyzvednutí.
  • Šetříme vaše síly. Stěhované věci si sami zabalíme, odnosíme, odvezeme a na novém místě rozestavíme, vybalíme a klidně i smontujeme.
  • Pořádek dělá přátele. Po dokončení stěhování si po sobě uklidíme a použitý obalový materiál odvezeme.

Tak co říkáte? Váš byt v Praze čeká. Jdeme vás přestěhovat? Dejte nám o sobě vědět a pustíme se do toho.

Kontaktní informace

111 STĚHOVÁNÍ
Amforová 1888/38
Praha 5
15500
Česká republika
IČ:
01197932
DIČ