top of page
pozadi.jpg

111 HODINOVÝ MANŽEL PRAHA

OBJEDNEJTE SI HODINOVÉHO MANŽELA V PRAZE. ZARUČENÁ KVALITA, FLEXIBILITA, DOCHVILNOST A ČISTOTA. SLUŽBY DOMÁCÍHO KUTILA JSOU VÁM U NÁS NOVĚ K DISPOZICI.

ZÁSADY HODINOVÉHO MANŽELA

Každý správný chlap musí mít své zásady, hodinového manžela nevyjímaje. Tak jsme tu pro vás připravili pár svých nejdůležitějších zásad, aby bylo jasné, že to myslíme vážně, že se na nás můžete spolehnout a že máte co do činění s profíky.
 


Flexibilita pro nás především znamená, že se maximálně přizpůsobíme vašim požadavkům a časovým možnostem. Tak, abyste byli co nejvíce spokojeni.

 

Dochvilnost je výsadou králů. A tedy i 111 hodinového manžela. Přijdeme vždy v takovém termínu, na kterém se domluvíme. Práci nikdy neprotahujeme, naopak jí vždy snažíme udělat co nejrychleji.

 

Kvalita především. Rychlost bez kvalitně odvedené práce by vám k ničemu nebyla. V 111 Hodinový manžel Praha se proto snažíme pracovat vždy s maximálním nasazením a maximální precizností.

 

Čistota, půl zdraví. Čisté oblečení je pro nás nutnost a samozřejmost. Na rozdíl od jiných řemeslníků nás nemusíte obskakovat a naopak si po sobě vždy vše uklidíme. Věci na vyhození odneseme a odpad taktéž vyvezeme.
Už žádný nepořádek po opravách.

Co je hodinový manžel? Hodinový manžel podle nás patří k práci každého kvalitního stěhováka, nebo stěhovací firmy.
Proto jsme se v 111 Stěhování Praha rozhodli poskytovat služby hodinového manžela.

Volejte ještě dnes: +420 776 304 405 nebo +420 608 934 378

hodinový manžel
bottom of page