Stěhování firem a kanceláří Praha

Potřebujete přestěhovat firmu, nebo vaše kanceláře? Bojíte se, že vás to nějak omezí nebo dokonce přeruší vaší práci? Naše firma používá široké spektrum profesionálního vybavení a má zkušenosti se stěhováním kancelářských a komerčních prostor. Můžeme přestěhovat Vaši firmu po celé České republice i do zahraničí. Rychle a kvalitně. Při stěhování firem se snažíme co nejméně narušit její chod. Je například možné domluvit se na stěhování přes noc, nebo na etapy. Problém nám nedělají ani těžká břemena, jako servery, trezory nebo tiskárny.
 

Jak takové stěhování probíhá?

  • - Bezplatně za vámi přijede náš technik a prostory prohlédne a navrhne řešení na míru.

  • - Předem se domluvíme jaké obalové materiály použijeme, abychom co nejefektivněji ochránili vaše vybavení.

  • - Nábytek stěhujeme zvlášť, abychom neohrozili převáženou elektroniku, jako jsou počítače, tiskárny.

  • - Po převozu vám vybavení vyložíme, smontujeme a umístíme podle předem domluvených pravidel či za dozoru odpovědné osoby.

  • - Postaráme se o veškeré použité obalové materiály a zajistíme jejich ekologickou likvidaci u smluvního partnera.

  • - Všechny kroky jsou pod odborným dohledem a podle předem domluvených požadavků.

 

Stěhování kanceláří

Našli jste vaše vysněné kancelářské prostory a teď už jen zbývá vyřešit přestěhování vaší staré kancelářské techniky včetně nábytku a elektroniky? Pak jsme tu pro vás a rádi vyřešíme váš problém. Doporučujeme předem bezplatnou prohlídku naším technikem. Pokud se jedná o stěhování sídel firem, je prohlídka s technikem nezbytná. Klademe velký důraz na pečlivé obalení a velmi opatrnou manipulaci s veškerou kancelářskou elektronikou. Velké kusy nábytku naši pracovníci odborně demontují a po přestěhování zpětně smontují. Vypracujeme s vámi plán rozmístění nábytku v novém prostoru. Pořadače, dokumenty a další předměty z kanceláří budou uloženy ve stěhovacích krabicích.