Stěhování těžkých břemen Praha

Stěhujte se kompletně a během jedné stěhovací akce. Potřebujete přemístit nadrozměrné zařízení, trezor nebo jiné těžké břemeno? Nemějte obavy, my si se vším poradíme. Vybavení firemních provozů, stroje, výrobní linky, klimatizace, kotle, starožitný nábytek, akvária nebo varhany nás nerozhodí. Na přesun velkých předmětů máme svaly, chytrost, a především potřebnou manipulační techniku (například hydraulický či vysokozdvižný vozík nebo jeřáb). Stěhování těžkých břemen v Praze a okolí máme vychytané do posledních detailů.

 

Jak stěhování velkých a těžkých břemen probíhá?

 

Přesouvat těžké předměty vyžaduje individuální logistiku. V momentě, kdy nám o svém stěhovacím plánu dáte vědět, vás zdarma navštíví náš technik. Ten připraví stěhovací plán, při němž klade bezpečnost vašich věcí na první místo. V den stěhování si sami vše zabalíme a zabezpečíme tak, aby nedošlo k poškození věcí a pustíme se do přepravy. Celou akci jistí dostatečné stěhovací pojištění.

Těžká břemena po Praze stěhujeme horizontálním i vertikálním způsobem, přesně tak, jak situace vyžaduje. Pracujeme rychle a precizně. S námi jste vy i vaše věci v bezpečí.