111 STĚHOVÁNÍ

Amforová 1888/38

Praha 5 PSC: 15500

IČ: 01197932

111 Stěhování Praha Proudly created by webovkyzdarma.cz

 

Stěhování Praha

Jděte v Praze tam, kam vás srdce táhne. Chcete přestěhovat firmu na druhý konec Prahy nebo se vám líbí představa bydlení ve vedlejší ulici? Na vzdálenosti přesunu nám nezáleží, vydáme se kamkoliv. Potřebujete přestěhovat jen pár věcí po babičce a nemáte chuť je vláčet vlastním autem? Nebo měníte pražskou adresu svého provozu a řešíte, jak přesunout těžké výrobní stroje? Hmotnost ani objem stěhovaných věcí u nás nehraje žádnou roli. Ochotně a spolehlivě vám přestěhujeme dva kufry, ale i několik aut těžkých břemen. Nelámejte si hlavu s tím, kam a jak, tuhle starost nechte na nás. 

 

Levné stěhování v Praze

Nebojte se procesu stěhování, všechno obstaráme za vás. Zařídíme vaši pražskou stěhovací anabázi, aniž by vás to stálo námahu nebo zbytečné nervy. Díky skvěle vybavenému technickému zázemí a našim zručným a spolehlivým pracovníkům nabízíme levné stěhování po Praze soukromým osobám i firmám. Každý klient je pro nás důležitý. Nerozlišujeme velikost zakázky, vždy a bez podmínek poskytujeme individuální přístup a kompletní servis.

Jak stěhování firmy, kanceláře, bytu nebo rodinného domu v Praze probíhá? Rychle, a hlavně s nejvyšší opatrností. Vaše věci jsou s námi v bezpečí, léty a zkušenostmi prověřený obalový materiál uchrání i ty největší poklady. Náš technik prohlédne věci, které budeme přepravovat a vypracuje akční plán. Pak vše připravíme a přestěhujeme. Na místě pomůžeme s rozmístěním věcí podle vašich požadavků, použité obaly po sobě uklidíme. Raz, dva, tři a je hotovo.

 

Stěhujte se v Praze bez námahy a se zárukou kvality, zdůrazněné pojistkou. Můžeme se pustit do práce.

111 Stěhování Praha, ČR, EU

111 stehovani