111 STĚHOVÁNÍ

Amforová 1888/38

Praha 5 PSC: 15500

IČ: 01197932

111 Stěhování Praha Proudly created by webovkyzdarma.cz

 

Stěhování trezorů Praha

Máte před sebou změnu firemní adresy a stojíte před otázkou, jak přesunout veškeré vybavení, včetně těžkých břemen? My vám na ni odpovíme. Pro stěhování trezorů v Praze, ale i jiných nadrozměrných kusů si požádejte o pomoc nás. Přestěhujeme i věci, které vypadají, že už s nimi nikdo nehne. My ano. Víme jak na ně. Máš speciální těžkotonážní tým vyrazí do akce a o vše se postará.

 

Trezory, trezorové skříně i sejfy stěhujeme vždy se zcela individuálním přístupem. Nejprve je důležitá návštěva našeho technika, který prověří rozměry a parametry stěhovaných trezorů a rozhodne o způsobu, jakým se tato břemena přesunou na vaši novou pražskou adresu.

 

Bezpečné stěhování trezorů

Pro přestěhování vašeho objemného trezoru přijedeme plně připraveni. Stěhování těžkých břemen vyžaduje jemný přístup, aby během transportu nedošlo k poničení věci. Trezor pečlivě připravíme, opatříme ochranným obalovým materiálem a pomocí moderních stěhovacích pomůcek (např. hydraulický nebo vysokozdvižný vozík, jeřáb, upevňovací kurty apod.) a našich silných chlapíků ho přestěhujeme.

 

Na bezpečnost trezoru samozřejmě dohlížíme i při nakládce, vykládce a samotném převozu.

 

Pražské stěhování trezorů je stejně jako naše ostatní služby chráněno pojistkou. Takže se ničeho neobávejte a dejte nám o vašem trezoru vědět. Natužíme svaly a přestěhujeme ho na místo určení. Kdykoliv a levně. 

111 Stěhování Praha, ČR, EU

111 stehovani