111 STĚHOVÁNÍ

Amforová 1888/38

Praha 5 PSC: 15500

IČ: 01197932

111 Stěhování Praha Proudly created by webovkyzdarma.cz

Mezinárodní stěhování

Potřebujete přestěhovat vaši firmu do zahraničí a hledáte někoho, kdo by se o vše postaral? My vám zajistíme zahraničí stěhování na vysoké úrovni. Naše firma má s mezinárodním stěhováním bohaté zkušenosti. V minulosti jsme stěhovali jak soukromníky, tak i velké nadnárodní společnosti.

Stěhujeme domácnosti, firmy, domy, i těžká břemena. Svým zákazníkům vše vždy maximálně usnadňujeme, abychom ušetřili Váš čas i peníze. Mezinárodní stěhování provádíme na klíč. Všechny osobní věci zabalíme do krabic a nábytek, elektroniku a ostatní věci balíme do speciálních obalů. Máme pro Vás připravený profesionální balící servis.

Stěhovat byt, rodinný dům nebo firmu je vždy tak trochu zlomový okamžik, kolem kterého je spoustu nervů a logistiky. A co teprve, když vás zlákala vůně dálek a máte před sebou stěhování do ciziny. Vstávají vám vlasy hrůzou z představy, jak tohle všechno zvládnete? Ničeho se nebojte. Jsme tu my a s mezinárodním stěhováním máme bohaté zkušenosti. Využijte je ve svůj prospěch a dejte nám o svém stěhovacím plánu do zahraničí vědět.

Stěhování do zahraničí v rámci i mimo EU

Mezinárodní stěhování do zahraničí nabízíme soukromým osobám i firmám, včetně stěhování těžkých břemen. Je jedno kolik věcí, jak velkých a těžkých máte, víme, jak je bezpečně dopravit na místo určení. Zvládneme vás přestěhovat kamkoliv v rámci Evropské unie i mimo ni. S námi vašemu novému životu v cizině nic nebrání.

Stěhování na mezinárodní úrovni provádíme vždy na klíč. Náš profesionální balící tým vše zabalí tak, aby vaše věci během přepravy neutrpěly žádnou újmu. Sami zajistíme nejvhodnější způsob přepravy (například i místo na trajektu při stěhování do Velké Británie), parkovací místo pro stěhovací vozidlo v místě vykládky, ale i domluvu s celními úřady a jiné formality.

Až budete připraveni vyrazit do světa a váš den D se bude blížit, kontaktujte nás. Dáme vám příležitost užít si přesun do zahraničí na maximum a starosti s mezinárodním stěhováním převezmeme za vás. 

111 Stěhování Praha, ČR, EU

111 stehovani