Stěhování pian Praha

Nenechte zahálet svůj hudební talent jen proto, že si nevíte rady, jak a kudy do svého bytu v Praze nastěhovat piano. Klavírní hudební nástroje patří mezi těžká břemena a manipulace s nimi vyžaduje notnou dávku trpělivosti a zkušeností. My máme obojí. A ještě něco navíc. Ochotu dělat pro své klienty i skoro nemožné.

Milovníkům hudby nabízíme profesionální a levné stěhování pian, pianin, klavírních křídel, ale i jiných těžkých hudebních nástrojů v Praze. Hudební nástroje stěhujeme jak v rámci stěhování bytu nebo rodinného domu, tak i samostatně, například u prodejny domů a podobně.

Bezpečné stěhování klavírů a pian

Při stěhování pian si dáváme maximálně záležet na bezpečnosti. Proto do stěhovacího procesu zapojíme i zkušeného technika, který dohlédne na to, aby hudební nástroj přečkal vše bez újmy na kráse i funkčnosti. Klavíry a piana v Praze stěhujeme dokonale zabalená, fixovaná a jinak chráněná. Samozřejmostí je i stěhovací pojištění.

Potřebujete přestěhovat piano? Nemějte o svůj hudební poklad starost. Se stěhováním těžkých břemen si umíme poradit s grácií a přesností. Dejte nám o sobě vědět a my už vše zařídíme.

Kontaktní informace

111 STĚHOVÁNÍ
Amforová 1888/38
Praha 5
15500
Česká republika
IČ:
01197932
DIČ