top of page

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY - FAQ

OTÁZKY A ODPOVĚDI OHLEDNĚ STĚHOVÁNÍ

Pokud Vám nejsou jasné některé věci ohledně našich služeb nebo stěhování, připravili jsme si pro vás ČASTO KLADENÉ OTÁZKY - FAQ našich zákazníků a naše odpovědi na ně. Pokud mezi otázkami nenajdete odpověď kterou hledáte, kontaktujete nás po telefonu nebo emailu. Kontaktní informace najdete v sekci KONTAKT.

 • 1. Jak si mohu objednat termín stěhování?
  Je několik způsobů. Termín stěhování si můžete sjednat v rámci telefonického kontaktu nebo po emailu. Telefonní číslo i email najdete v horní části webu. Případně v sekci kontakt, nebo vyplňte náš objednávkový formulář na úvodní stránce. Další možností je vyplnit formulář v jednotlivých sekcích na webu. Jaký způsob kontaktu zvolíte je jen na vás. S termínem stěhování se vždy snažíme vyjít vstříc svým zákazníkům, nebo jim případně navrhnout jiný vyhovující termín.
 • 2. Stěhujete i o víkendech a svátcích?
  Ano. Stěhujeme o víkendech i o svátcích a to bez příplatků. Důležitá je včasná domluva na víkend nebo svátek.
 • 3. Můžu u vás využít i noční stěhování?
  Samozřejmě můžete využít i termín nočního stěhování. Od 22 hodiny večerní do 6 hodiny ranní je noční stěhování s příplatkem. Pro více informací a upřesnění ceny volejte na tel. +420 776 304 405
 • 4. Stěhujete malé i velké firmy?
  Ano. Jsme schopni odstěhovat malé i velké firmy. Na stěhování firem se primárně zaměřujeme. Pokud potřebujete odstěhovat vaši firmu nebo kancelář, případně velké prostory. Určitě nám zavolejte nebo napište.
 • 5. Stěhujete i do / ze zahraničí?
  Stěhujeme. Odstěhujeme Vás nebo vaši firmu z České republiky do zahraničí nebo ze zahraničí do České republiky. Stěhujeme převážně v rámci evropských zemí, ale můžeme stěhovat i mimo Evropu.
 • 6. Jaká je cena za stěhování?
  Cena za stěhování závisí na rozsahu stěhování a mnoha dalších faktorech jako například: vzdálenost, množství stěhovaných věcí, počtu pater atd... Cenu si můžete nechat odhadnout po telefonu. Na odhad ceny obsáhlejších stěhovacích prací máme bezplatného technika, který vám vytvoří kalkulaci a vypočítá cenu za stěhování přímo na místě. Pro bližší představu o našich cenách navštivte sekci CENÍK.
 • 7. Je vypočítaná cena od vás nebo vašeho technika pevná?
  Ne, vypočítaná cena před stěhováním není pevná. Jedná se o přibližný odhad. Skutečná cena závisí na době, po kterou naši pracovníci na zakázce pracují. Výsledná cena tak může být nižší, ale i vyšší než v původní kalkulaci. Výsledná cena od té předběžně odhadnuté se ve většině případů může lišit jen nepatrně.
 • 8. Jak dlouho stěhování zabere?
  Záleží na velikosti a rozsahu stěhování. Doba stěhování záleží i na objemu stěhovaných věcí a podmínkách stěhování. Naši pracovníci pracují rychle a efektivně, bez průtahů a přestávek.
bottom of page