top of page
pozadi.jpg

STĚHOVÁNÍ PRAHA 10, STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA 10

STĚHOVÁNÍ PRAHA VRŠOVICE, MALEŠICE, STRAŠNICE, ZÁBĚHLICE, ČÁST MICHLE A ČÁST VINOHRAD

STĚHOVÁNÍ PRAHA 10, STĚHOVACÍ SLUŽBA

stěhování Praha Vršovice, stěhování Praha Malešice, stěhování Praha Strašnice, stěhování Praha Záběhlice, stěhování Praha Michle, stěhování Praha Vinohrady

      STĚHOVÁNÍ PRAHA 10 - STĚHOVÁNÍ RYCHLE A KVALITNĚ

Stěhování pro Prahu 10. Stěhujte s naší společností 111 Stěhování. Stěhujeme v rámci celé Prahy, České republiky a stěhujeme i do zahraničí. Nabízíme kvalitní stěhovací práce po Praze a okolí.

Součástí Prahy 10 jsou Vršovice, Malešice, Strašnice, Záběhlice, část Michle a část Vinohrad.

      STĚHOVÁNÍ Z PRAHY 10 NEBO TAKÉ DO PRAHY 10

Přestěhujeme Vás z Prahy 10 do jiné části Prahy nebo města v České republice. Přestěhujeme Vás i z jakéhokoli města v České republice nebo části Prahy - do Prahy 10. Stěhování nabízíme jak pro občany, ale i firmy v celé ČR. S našimi stěhovacími službami v rámci stěhování Praha 10 jsme vám plně k dispozici.

      POHODLNÉ STĚHOVÁNÍ PRAHA 10 - STĚHOVÁNÍ PŘÍMO PRO VÁS

Stěhujeme Vás nebo vaši firmu. V Praze 10 stěhujeme všechny občany, kteří potřebují stěhování bytů, domácností, případně i malé osobní věci, nebo rodinné domy. V Praze 10 nabízíme i stěhování pro malé i velké firmy, kteří požadují stěhování firemních a kancelářských prostor. Naše reference.

      STĚHOVÁNÍ FIREM A FIREMNÍCH ZÁKAZNÍKŮ V PRAZE 10

Poskytujeme stěhování firem a to jak v Praze 10, tak po celé Praze a České republice. Pro naše zákazníky nabízíme i bezplatnou návštěvu našeho technikaTechnik provede prohlídku ve vaší firmě, připraví návrhy a rozvrhne Vám stěhovací práce. Následně Vám určí cenovou nabídku. Můžeme zapůjčit i obalové materiály a přepravní boxy a krabice. U stěhování firem zajistíme demontáže a montáže kancelářského vybavení. Jsme odborníci na veškeré stěhování. Zajistíme pro Vás stěhovací služby na míru vaší firmě. Kontaktujte nás a nechte se přestěhovat co nejdříve.

      HLAVNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY, KTERÉ V PRAZE 10 POSKYTUJEME

stěhování bytů a domácností

stěhování rodinných domů

stěhování na klíč

stěhování firem a kanceláří

stěhování firem Praha

stěhování těžkých břemen

stěhování trezorů

stěhování pian

      PROČ SE NECHAT PŘESTĚHOVAT FIRMOU 111 STĚHOVÁNÍ?

Pro naše zákazníky nabízíme nezávaznou návštěvu našeho technika. Služeb našeho technika využívejte v případech, kdy řešíte velké a nebo obsáhlejší stěhování. Cenový odhad takové zakázky, který provede technik na místě, je pak přesnější. Naše stěhovací služby nabízíme NONSTOP. Není žádný problém ani stěhování o víkendech a svátcích. Takové stěhování je bez příplatků. Za příplatek můžete využít i noční stěhování v Praze 10. Pro více informací nás kontaktujte.

      POJIŠTĚNÍ V RÁMCI STĚHOVÁNÍ PRAHA 10

Při stěhování Vám zřídíme pojištění do 1 000 000 Kč. Výši pojištění můžeme kdykoliv navýšit.

      JAK S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

Nejprve nás kontaktujte. Napište si předem informace o vašem plánovaném stěhování. Sepište nám podrobnější info o lokalitě Vašeho stěhování. Dále pak datum, kdy potřebujete stěhovat. Můžeme se domluvit i na návštěvě naše technika. Technika doporučujeme využít u obsáhlých zakázek. Technik Vám na základě náročnosti stěhovacích prací spočítá předběžný odhad ceny a poznamená si, co vše budeme ke stěhování potřebovat.

Doporučujeme si sepsat seznamy stěhovaných věcí, které vám budeme následně stěhovat. Poté, až si odsouhlasíme a upřesníme termín stěhování, spočítáme cenu, tak začíná hlavní fáze stěhování. Po stěhování a úklidu nepotřebných věcí, přecházíme k platbě a odjezdu. Stěhování s námi si zamilujete. U nás budete spokojeni protože spokojenost našeho zákazníka je u nás vždy na prvním místě.

      NAPIŠTE NÁM, ZAVOLEJTE NEBO VYPLŇTE NÁŠ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Stěhování si můžete objednat přes náš nezávazný objednávkový formulářnebo nám zavolejte na telefonní číslo: +420 776 304 405. Vyplnit můžete i podrobnější formulář v této sekci.

bottom of page