top of page
pozadi.jpg
Stěhování Praha 10

STĚHOVÁNÍ PRAHA 10, STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA 10

STĚHOVÁNÍ PRAHA VRŠOVICE, MALEŠICE, STRAŠNICE, ZÁBĚHLICE, ČÁST MICHLE A ČÁST VINOHRAD

stěhování praha 10

STĚHOVÁNÍ PRAHA 10, STĚHOVACÍ SLUŽBA

stěhování Praha Vršovice, stěhování Praha Malešice, stěhování Praha Strašnice, stěhování Praha Záběhlice, stěhování Praha Michle, stěhování Praha Vinohrady

      STĚHOVÁNÍ PRAHA 10 - STĚHOVÁNÍ RYCHLE A KVALITNĚ

Stěhování pro Prahu 10. Stěhujte s naší společností 111 Stěhování. Stěhujeme v rámci celé Prahy, České republiky a stěhujeme i do zahraničí. Nabízíme kvalitní stěhovací práce po Praze a okolí.

Součástí Prahy 10 jsou Vršovice, Malešice, Strašnice, Záběhlice, část Michle a část Vinohrad.

      STĚHOVÁNÍ Z PRAHY 10 NEBO TAKÉ DO PRAHY 10

Přestěhujeme Vás z Prahy 10 do jiné části Prahy nebo města v České republice. Přestěhujeme Vás i z jakéhokoli města v České republice nebo části Prahy - do Prahy 10. Stěhování nabízíme jak pro občany, ale i firmy v celé ČR. S našimi stěhovacími službami v rámci stěhování Praha 10 jsme vám plně k dispozici.

      POHODLNÉ STĚHOVÁNÍ PRAHA 10 - STĚHOVÁNÍ PŘÍMO PRO VÁS

Stěhujeme Vás nebo vaši firmu. V Praze 10 stěhujeme všechny občany, kteří potřebují stěhování bytů, domácností, případně i malé osobní věci, nebo rodinné domy. V Praze 10 nabízíme i stěhování pro malé i velké firmy, kteří požadují stěhování firemních a kancelářských prostor. Naše reference.

      STĚHOVÁNÍ FIREM A FIREMNÍCH ZÁKAZNÍKŮ V PRAZE 10

Poskytujeme stěhování firem a to jak v Praze 10, tak po celé Praze a České republice. Pro naše zákazníky nabízíme i bezplatnou návštěvu našeho technikaTechnik provede prohlídku ve vaší firmě, připraví návrhy a rozvrhne Vám stěhovací práce. Následně Vám určí cenovou nabídku. Můžeme zapůjčit i obalové materiály a přepravní boxy a krabice. U stěhování firem zajistíme demontáže a montáže kancelářského vybavení. Jsme odborníci na veškeré stěhování. Zajistíme pro Vás stěhovací služby na míru vaší firmě. Kontaktujte nás a nechte se přestěhovat co nejdříve.

      HLAVNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY, KTERÉ V PRAZE 10 POSKYTUJEME

stěhování bytů a domácností

stěhování rodinných domů

stěhování na klíč

stěhování firem a kanceláří

stěhování firem Praha

stěhování těžkých břemen

stěhování trezorů

stěhování pian

      PROČ SE NECHAT PŘESTĚHOVAT FIRMOU 111 STĚHOVÁNÍ?

Pro naše zákazníky nabízíme nezávaznou návštěvu našeho technika. Služeb našeho technika využívejte v případech, kdy řešíte velké a nebo obsáhlejší stěhování. Cenový odhad takové zakázky, který provede technik na místě, je pak přesnější. Naše stěhovací služby nabízíme NONSTOP. Není žádný problém ani stěhování o víkendech a svátcích. Takové stěhování je bez příplatků. Za příplatek můžete využít i noční stěhování v Praze 10. Pro více informací nás kontaktujte.

      POJIŠTĚNÍ V RÁMCI STĚHOVÁNÍ PRAHA 10

Při stěhování Vám zřídíme pojištění do 1 000 000 Kč. Výši pojištění můžeme kdykoliv navýšit.

      JAK S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

Nejprve nás kontaktujte. Napište si předem informace o vašem plánovaném stěhování. Sepište nám podrobnější info o lokalitě Vašeho stěhování. Dále pak datum, kdy potřebujete stěhovat. Můžeme se domluvit i na návštěvě naše technika. Technika doporučujeme využít u obsáhlých zakázek. Technik Vám na základě náročnosti stěhovacích prací spočítá předběžný odhad ceny a poznamená si, co vše budeme ke stěhování potřebovat.

Doporučujeme si sepsat seznamy stěhovaných věcí, které vám budeme následně stěhovat. Poté, až si odsouhlasíme a upřesníme termín stěhování, spočítáme cenu, tak začíná hlavní fáze stěhování. Po stěhování a úklidu nepotřebných věcí, přecházíme k platbě a odjezdu. Stěhování s námi si zamilujete. U nás budete spokojeni protože spokojenost našeho zákazníka je u nás vždy na prvním místě.

      NAPIŠTE NÁM, ZAVOLEJTE NEBO VYPLŇTE NÁŠ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Stěhování si můžete objednat přes náš nezávazný objednávkový formulářnebo nám zavolejte na telefonní číslo: +420 776 304 405. Vyplnit můžete i podrobnější formulář v této sekci.

 

stěhování z Prahy 10
rychlé stěhování
stěhovací služba v Praze
stěhování firemních zákazníků Praha 10
stěhování praha 10
důvody proč stěhovat s námi
spolupráce s naší stěhovací firmou
pojištění osobních věcí
stěhování pro všechny
bottom of page