top of page
pozadi.jpg

STĚHOVÁNÍ PRAHA 11, STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA 11

STĚHOVÁNÍ PRAHA CHODOV, HÁJE, ŠEBEROV, KŘESLICE A ÚJEZD U PRŮHONIC

STĚHOVÁNÍ PRAHA 11, STĚHOVACÍ SLUŽBA

stěhování Praha Chodov, stěhování Praha Háje, stěhování Praha Šeberov, stěhování Praha Křeslice, stěhování Praha Újezd u Průhonic

      STĚHOVÁNÍ PRAHA 11 - KVALITNÍ STĚHOVÁNÍ PRAHA

Stěhování Praha 11. Nechte se přestěhovat s naší firmou 111 Stěhování. Stěhujeme jak v rámci celé Prahy, České republiky, ale stěhujeme i do zahraničí. Nabízíme stěhovací práce všeho druhu po Praze a okolí.

Do Prahy 11 patří část Chodov, Háje, Šeberov, Křeslice a Újezd u Průhonic.

      STĚHOVÁNÍ Z PRAHY 11 / STĚHOVÁNÍ DO PRAHY 11

Odstěhujeme Vás z Prahy 11 do jiné části Prahy nebo města v Čechách. Přestěhujeme Vás i z jakéhokoliv města v České republice nebo části Prahy - do Prahy 11. Nabízíme stěhování pro všechny občany, ale zároveň i firmy v celé České republice. Veškeré stěhovací služby v Praze 11 jsou Vám plně k dispozici.

      KVALITNÍ A PRECIZNÍ STĚHOVÁNÍ PRAHA 11 - STĚHOVÁNÍ KTERÉ CHCETE

Stěhujeme Vás nebo vaši firmu. V Praze 11 stěhujeme všechny občany, kteří potřebují stěhování bytů, domácností, případně i malé osobní věci, nebo rodinné domy. V Praze 11 nabízíme i stěhování pro malé i velké firmy, kteří požadují stěhování firemních a kancelářských prostor. Naše reference.

      STĚHOVÁNÍ FIREM I FIREMNÍCH ZÁKAZNÍKŮ V PRAZE 11 A OKOLÍ

Nabízíme stěhování firem, a to jak v Praze 11, tak po celé Praze a České republice. Nabízíme i bezplatnou návštěvu našeho technikaNáš technik provede prohlídku ve Vaší firmě, připraví si návrhy a rozvrhne Vám stěhovací práce. Následně určí cenovou nabídku. Můžeme Vám i zapůjčit obalové materiály a přepravní boxy a krabice. V rámci stěhování firem zajistíme demontáže a montáže kancelářského vybavení. Jsme odborníci na stěhování všeho druhu. Zajistíme Vám stěhovací služby na míru vaší firmě. Stačí nás kontaktovat a nechat se přestěhovat.

      HLAVNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY, KTERÉ V PRAZE 11 POSKYTUJEME

stěhování bytů a domácností

stěhování rodinných domů

stěhování na klíč

stěhování firem a kanceláří

stěhování firem Praha

stěhování těžkých břemen

stěhování trezorů

stěhování pian

      PROČ VYUŽÍT STĚHOVÁNÍ U NAŠÍ SPOLEČNOSTI 111 STĚHOVÁNÍ?

Nabízíme nezávaznou návštěvu našeho technika. Služeb našeho technika můžete využít v případech, kdy řešíte velké a nebo obsáhlejší stěhování. Není to však povinné. Cenový odhad zakázek, který provede technik na místě, je pak o něco přesnější. Naše stěhovací služby nabízíme vždy NONSTOP. Není problém ani stěhování o víkendech a svátcích. Takové stěhování je zcela bez příplatku. Za příplatek můžete například využít i naší další službu nočního stěhování v Praze 11. Pro podrobnější informace nás kontaktujte.

      POJIŠTĚNÍ V RÁMCI STĚHOVÁNÍ PRAHA 11

Při stěhování Vám zřídíme pojištění do 1 000 000 Kč. Výši pojištění můžeme kdykoliv navýšit dle vašeho přání.

      JAK S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

Jako první nás kontaktujte. Sepište si předem info o vašem stěhování. Napište nám podrobnější informace o lokalitě Vašeho stěhování. Následně pak datum, kdy potřebujete přestěhovat. Je zde možná domluva návštěvy našeho technika. Technika doporučujeme využít u středně-velkých či velkých zakázek. Technik Vám na základě náročnosti stěhovacích prací spočítá odhad ceny a poznamená si, co vše bude ke stěhování potřebovat.

Doporučujeme si napsat seznam stěhovaných věcí, které Vám máme stěhovat. Až si odsouhlasíme a upřesníme termín stěhování a spočítáme Vám cenu, tak začíná hlavní fáze stěhování. Po stěhování a úklidu věcí přecházíme k platbě a následnému odjezdu. Stěhování s námi se vyplatí. U nás budete spokojeni, protože spokojenost našeho zákazníka je u nás na prvním místě.

      PIŠTE, VOLEJTE NEBO VYPLŇTE OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Stěhování si můžete objednat přes náš nezávazný objednávkový formulář, zavolat nám můžete na telefonní číslo: +420 776 304 405. Vyplnit můžete i formulář v této sekci.

bottom of page