top of page
pozadi.jpg

STĚHOVÁNÍ PRAHA 2, STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA 2

STĚHOVÁNÍ PRAHA VYŠEHRAD, ČÁST NOVÉHO MĚSTA, ČÁST VINOHRAD A ČÁST NUSLÍ

STĚHOVÁNÍ PRAHA 2, STĚHOVACÍ SLUŽBA

stěhování Praha Vyšehrad, stěhování Praha Nové Město, stěhování Praha Vinohrady,

stěhování Praha Nusle

      STĚHOVÁNÍ PRAHA 2 A SLUŽBY

V rámci našich služeb nabízíme stěhování a stěhovací služby na Praze 2. Taktéž stěhujeme v rámci celé Prahy, České republiky a zařídíme i stěhování do zahraničí.

Části Prahy 2 jsou Vyšehrad, část Nového Města, část Vinohrad a část Nuslí.

      STĚHOVÁNÍ Z NEBO DO PRAHY 2

Rádi Vás přestěhujeme z Prahy 2 do jiné části Prahy nebo města v ČR, nebo vás přestěhujeme z jakéhokoliv města v ČR nebo části Prahy do Prahy 2. Naši zákazníci, kteří s námi stěhují jsou občané a firmy. V rámci Prahy 2 je stěhování s námi rychlé, efektivní a zároveň bezpečné.

      KVALITNÍ STĚHOVÁNÍ PRAHA 2 A NAŠI ZÁKAZNÍCI

Přestěhujeme naprosto kohokoli. Naši zákazníci jsou v Praze 2 lidé, kteří by si rádi nechali přestěhovat osobní věci, byty, domácnosti, nebo například rodinné domy. V Praze 2 se zaměřujeme i na firmy, které žádají stěhování firemních a kancelářských prostorů. Na naše spokojené zákazníky se můžete podívat v sekci reference

      LEVNÉ STĚHOVÁNÍ FIREM A KANCELÁŘÍ PO PRAZE 2

Nabízíme kompletní stěhovací služby pro firmy v rámci Prahy 2 a po celé Praze a ČR. V případě vašeho zájmu Vám poskytneme bezplatnou návštěvu našeho technika zdarma.

Ten následně provede prohlídku vaší firmy, rozvrhne a vypracuje si rozvrh stěhovacích prací a určí cenovou nabídku. Dodáme Vám obalové materiály. Přepravní boxy a krabice vám můžeme zapůjčit. Firmám nabízíme demontáže a montáže kancelářského vybavení. Jsme odborníci na stěhování firem a zajistíme Vám stěhovací služby, které pro svojí firmu potřebujete. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

      HLAVNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY, KTERÉ V PRAZE 2 POSKYTUJEME

stěhování bytů a domácností

stěhování rodinných domů

stěhování na klíč

stěhování firem a kanceláří

stěhování firem Praha

stěhování těžkých břemen

stěhování trezorů

stěhování pian

      PROČ STĚHOVAT PRÁVĚ S NAŠÍ FIRMOU - 111 STĚHOVÁNÍ PRAHA

Můžete využít nezávaznou návštěvu našeho technika. Nejčastěji naši zákazníci využívají technika u větších a obsáhlejších zakázek, kde je složité odhadnout cenu po telefonu.

Kdykoli jsme pro vás k dispozici - naše služby můžete využít NONSTOP.

Stěhování o víkendu a svátcích je vždy bez příplatků

Noční stěhování v rámci Prahy 2 je pouze za menší příplatek.

      POJIŠTĚNÍ STĚHOVANÝCH VĚCÍ

Vaše věci, které stěhujeme jsou při stěhování pojištěné. Zajistíme pojištění do 1 000 000 Kč. V případě vašeho zájmu můžeme pojištění navýšit na vyšší částku.

      NAŠE SPOLUPRÁCE A JEJÍ POSTUP

Nejprve je nutné nás kontaktovat. Předáte nám podrobné informace o stěhování, upřesníte nám lokality a datum termínu, kdy potřebujeme přestěhovat. Před stěhováním vám upřesníme, zda je nutné k vám zaslat našeho bezplatného technika. Návštěva technika je nezávazná, ale i tak doporučujeme k větším a obsáhlejším zakázkám našeho technika poslat, aby vám vypočítal předběžnou kalkulaci ceny a zaznamenal si, co vše budeme při stěhování potřebovat.

Doporučujeme si napsat seznam stěhovaných věcí. Poté, co se dohodneme na termínu stěhování a vypočítáme cenu, můžeme začít vesele stěhovat. Po stěhování a úklidu nepotřebných věcí, řešíme platbu a odjezd. Věříme, že s námi budete vždy spokojeni.

      111 STĚHOVÁNÍ - FIRMA, NA KTEROU SE MŮŽETE VŽDY SPOLEHNOUT

Stěhování si objednejte přes náš nezávazný objednávkový formulář,nebo nám přímo zavolejte na +420 776 304 405.

bottom of page