top of page
pozadi.jpg

STĚHOVÁNÍ PRAHA 3, STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA 3

STĚHOVÁNÍ PRAHA VINOHRADY, ŽIŽKOV, VYSOČANY, STRAŠNICE

STĚHOVÁNÍ PRAHA 3, STĚHOVACÍ SLUŽBA

stěhování Praha Vinohrady, stěhování Praha Žižkov, stěhování Praha Vysočany,

stěhování Praha Strašnice

      STĚHOVÁNÍ PRAHA 3 - RÁDI VÁS PŘESTĚHUJEME

Poskytujeme stěhování pro Prahu 3. Využijte naše stěhovací služby. Stěhujeme po celé Praze, České republice a realizujeme i stěhování do zahraničí. Nabízíme levné stěhování po celé Praze.

Součást Prahy 3 jsou Vyšehrad, část Nového Města, část Vinohrad a část Nuslí.

      STĚHOVÁNÍ Z PRAHY 3 NEBO STĚHOVÁNÍ DO PRAHY 3

Přestěhujeme Vás z Prahy 3 do jiné části Prahy nebo města v ČR, nebo vás přestěhujeme z jakéhokoliv města v ČR nebo části Prahy - do Prahy 3. Stěhování pro všechny občany a firmy v České republice. Využijte stěhovací služby v rámci stěhování Praha 3.

      EFEKTIVNÍ STĚHOVÁNÍ PRAHA 3 - STĚHOVÁNÍ IHNED

Přestěhujeme Vás nebo vaši firmu. Našimi zákazníky jsou v rámci Prahy 3 lidé, kteří chtějí stěhovat svoje osobní věci, byty, domácnosti, nebo například rodinné domy. V Praze 3 můžete využít stěhování pro firmy, které žádají stěhování firemních a kancelářských prostorů. V sekci reference najdete osoby a firmy, kteří s námi stěhovali.

      KVALITNÍ STĚHOVÁNÍ FIREM V RÁMCI PRAHY 3

Nabízíme stěhování firem a to jak v Praze 3, tak po celé Praze a ČR. Pro naše zákazníky poskytujeme bezplatnou návštěvu našeho technikaTechnik provede prohlídku vaší firmy, navrhne a zpracuje vám rozvrh stěhovacích prací a určí cenovou nabídku. Zapůjčíme vám obalové materiály. Přepravní boxy a krabice vám zapůjčíme. V rámci stěhování firem nabízíme demontáže a montáže kancelářského vybavení. Specializujeme se na stěhování firem a zajistíme Vám stěhovací služby, které jsou pro vaši firmu potřebné. Nechte přestěhovat vaši firmu naší společností 111 Stěhování Praha, a budete spokojeni.

      HLAVNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY, KTERÉ V PRAZE 3 POSKYTUJEME

stěhování bytů a domácností

stěhování rodinných domů

stěhování na klíč

stěhování firem a kanceláří

stěhování firem Praha

stěhování těžkých břemen

stěhování trezorů

stěhování pian

      DŮVODY, PROČ STĚHOVAT SE 111 STĚHOVÁNÍ PRAHA

Máte možnost využít nezávaznou návštěvu našeho technika. Doporučujeme využít služeb našeho technika v případě, že požadujete nějakou velkou a obsáhlou zakázku. Odhad ceny přímo z místa bude pak o dost přesnější. Našich stěhovacích služeb můžete využít NONSTOP

Stěhování o víkendech a svátcích je bez příplatků

Noční stěhování v Praze 3 je v rámci našich služeb za malý příplatek. Kontaktujte nás.

      POJIŠTĚNÍ PŘI STĚHOVÁNÍ

Věci které stěhujeme, jsou při stěhování pojištěné. Zařídíme pojištění do 1 000 000 Kč. Pojištění můžeme kdykoli navýšit dle vašich přesných požadavků.

      SPOLUPRÁCE S NÁMI - JAK POSTUPOVAT

Nejprve nás kontaktujte. Předejte nám informace o vašem stěhování, upřesněte nám lokalitu stěhování a datum, kdy potřebujete přestěhovat. Ještě než dojde k termínu stěhování, vám upřesníme, jestli je důležité k vám poslat našeho bezplatného technika. Návštěva technika je nezávazná, ale doporučujeme ji využít u obsáhlejších zakázek. Technik vám vypočítá předběžný odhad ceny a zaznamená si, co všechno budeme ke stěhování potřebovat.

Doporučujeme si sepsat seznamy stěhovaných věcí, které vám budeme stěhovat. Poté, až si odsouhlasíme termín stěhování a spočítáme cenu, začíná hlavní fáze stěhování. Po stěhování a úklidu nepotřebných věcí, přecházíme k platbě a následnému odjezdu. Stěhujte s námi a budete spokojeni. Spokojenost našeho zákazníka je u nás vždy na prvním místě.

      111 STĚHOVÁNÍ PRAHA - KONTAKTUJTE NÁS, RÁDI SE S VÁMI DOMLUVÍME

Stěhování si objednávejte přes nezávazný objednávkový formulář,nebo nám v případě zájmu přímo zavolejte na +420 776 304 405. Vyplnit můžete i formulář v této sekci.

bottom of page