top of page
pozadi.jpg

STĚHOVÁNÍ PRAHA 4, STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA 4

STĚHOVÁNÍ PRAHA BRANÍK, MICHLE, ČÁST NUSLÍ, ČÁST ZÁBĚHLIC, KRČ, LHOTKA, HODKOVIČKY, PODOLÍ.

STĚHOVÁNÍ PRAHA 4, STĚHOVACÍ SLUŽBA

stěhování Praha Braník, stěhování Praha Michle, stěhování Praha Krč, stěhování Praha Lhotka, stěhování Praha Hodkovičky, stěhování Praha Podolí

      STĚHOVÁNÍ PRAHA 4 - STĚHOVÁNÍ KVALITNĚ A LEVNĚ

Poskytujeme stěhování pro Prahu 4. Využijte stěhování s naší společností 111 Stěhování. Stěhujeme v rámci celé Prahy, České republice a stěhujeme do zahraničí. Nabízíme levné a kvalitní stěhovací práce po celé Praze.

Součástí Prahy 4 je Braník, Michle, část Nuslí, část Záběhlic, Krč, Lhotka, Hodkovičky a Podolí.

      STĚHOVÁNÍ Z PRAHY 4 NEBO DO PRAHY 4

Stěhujeme z Prahy 4 do jiné části Prahy nebo města v ČR. Nebo vás přestěhujeme z jakéhokoli města v ČR nebo části Prahy - do Prahy 4. Stěhujeme pro občany a firmy v celé České republice. Naše stěhovací služby v rámci stěhování Praha 4 jsou vám plně k dispozici.

      RYCHLÉ STĚHOVÁNÍ PRAHA 4 - STĚHOVÁNÍ PRO VÁS

Přestěhujeme vaše věci nebo vaši firmu. V Praze 4 stěhujeme občany, kteří potřebují přestěhovat byty, domácnosti, případně malé osobní věci, nebo i rodinné domy. V Praze 4 poskytujeme i stěhování pro firmy, které požadují stěhování firemních a kancelářských prostorů. Můžete se zde podívat na naše reference.

      STĚHOVÁNÍ FIREMNÍCH ZÁKAZNÍKŮ V PRAZE 4

Poskytujeme stěhování firem a to jak v Praze 4, tak po celé Praze a ČR. Pro zákazníky nabídneme i bezplatnou návštěvu našeho technikaTen provede prohlídku ve vaší firmě, připraví návrh a zpracuje vám rozvržení stěhovacích prací. Poté Vám určí cenovou nabídku. V případě vašeho zájmu můžeme zapůjčit obalové materiály a přepravní boxy a krabice. Při stěhování firem zajistíme demontáže a montáže kancelářského vybavení. Jsme odborníci na stěhování firem. Zařídíme pro vás stěhovací služby na míru vaší firmě. Dejte nám vědět a nechte se přestěhovat co nejdříve.

      HLAVNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY, KTERÉ V PRAZE 4 POSKYTUJEME

stěhování bytů a domácností

stěhování rodinných domů

stěhování na klíč

stěhování firem a kanceláří

stěhování firem Praha

stěhování těžkých břemen

stěhování trezorů

stěhování pian

      PROČ SE NECHAT PŘESTĚHOVAT NAŠÍ FIRMOU?

Pro zákazníky nabízíme nezávaznou návštěvu našeho technika. Naši zákazníci služeb našeho technika využívají v případech, kdy řeší velké a obsáhlé stěhování. Cenový odhad větší nebo velké zakázky, který provede technik na místě, je pak o dost přesnější. Naše stěhovací služby nabízíme NONSTOP. Není pro nás problém ani stěhování o víkendech a svátcích. Takové stěhování je naprosto bez příplatků. Za příplatek můžete využít i noční stěhování v Praze 4. Pro více informací nás kontaktujte.

      POJIŠTĚNÍ V RÁMCI STĚHOVÁNÍ PRAHA 4

Při stěhování věcí vám zřídíme pojištění do 1 000 000 Kč. Pojištění lze v případě vašeho zájmu kdykoliv navýšit.

      JAK SE DÁ S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

V první řadě nás kontaktujte. Sepište si informace o vašem plánovaném stěhování, napište nám podrobnosti o lokalitě vašeho stěhování. Dále pak datum, kdy potřebujete přestěhovat. V případě nutnosti se domluvíme na návštěvě naše technika. Technika doporučujeme využít u obsáhlejších zakázek. Technik vám na základě náročnosti stěhovacích prací vypočítá předběžný odhad ceny a poznamená si, co vše bude ke stěhování potřeba.

Doporučujeme si sepsat seznamy stěhovaných věcí, které vám budeme stěhovat. Poté, až si odsouhlasíme termín stěhování a spočítáme cenu, začíná hlavní fáze stěhování. Po stěhování a úklidu nepotřebných věcí, přecházíme k platbě a následnému odjezdu. Stěhujte s námi a budete spokojeni. Spokojenost našeho zákazníka je u nás vždy na prvním místě.

      ZAVOLEJTE, NAPIŠTE NEBO VYPLŇTE NÁŠ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Stěhování si objednejte přes náš nezávazný objednávkový formulářnebo nám volejte na telefonní číslo: +420 776 304 405. Vyplnit můžete i podrobnější formulář v této sekci.

bottom of page