top of page
pozadi.jpg
Stěhování Praha 4

STĚHOVÁNÍ PRAHA 4, STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA 4

STĚHOVÁNÍ PRAHA BRANÍK, MICHLE, ČÁST NUSLÍ, ČÁST ZÁBĚHLIC, KRČ, LHOTKA, HODKOVIČKY, PODOLÍ.

stěhování praha 4

STĚHOVÁNÍ PRAHA 4, STĚHOVACÍ SLUŽBA

stěhování Praha Braník, stěhování Praha Michle, stěhování Praha Krč, stěhování Praha Lhotka, stěhování Praha Hodkovičky, stěhování Praha Podolí

      STĚHOVÁNÍ PRAHA 4 - STĚHOVÁNÍ KVALITNĚ A LEVNĚ

Poskytujeme stěhování pro Prahu 4. Využijte stěhování s naší společností 111 Stěhování. Stěhujeme v rámci celé Prahy, České republice a stěhujeme do zahraničí. Nabízíme levné a kvalitní stěhovací práce po celé Praze.

Součástí Prahy 4 je Braník, Michle, část Nuslí, část Záběhlic, Krč, Lhotka, Hodkovičky a Podolí.

      STĚHOVÁNÍ Z PRAHY 4 NEBO DO PRAHY 4

Stěhujeme z Prahy 4 do jiné části Prahy nebo města v ČR. Nebo vás přestěhujeme z jakéhokoli města v ČR nebo části Prahy - do Prahy 4. Stěhujeme pro občany a firmy v celé České republice. Naše stěhovací služby v rámci stěhování Praha 4 jsou vám plně k dispozici.

      RYCHLÉ STĚHOVÁNÍ PRAHA 4 - STĚHOVÁNÍ PRO VÁS

Přestěhujeme vaše věci nebo vaši firmu. V Praze 4 stěhujeme občany, kteří potřebují přestěhovat byty, domácnosti, případně malé osobní věci, nebo i rodinné domy. V Praze 4 poskytujeme i stěhování pro firmy, které požadují stěhování firemních a kancelářských prostorů. Můžete se zde podívat na naše reference.

      STĚHOVÁNÍ FIREMNÍCH ZÁKAZNÍKŮ V PRAZE 4

Poskytujeme stěhování firem a to jak v Praze 4, tak po celé Praze a ČR. Pro zákazníky nabídneme i bezplatnou návštěvu našeho technikaTen provede prohlídku ve vaší firmě, připraví návrh a zpracuje vám rozvržení stěhovacích prací. Poté Vám určí cenovou nabídku. V případě vašeho zájmu můžeme zapůjčit obalové materiály a přepravní boxy a krabice. Při stěhování firem zajistíme demontáže a montáže kancelářského vybavení. Jsme odborníci na stěhování firem. Zařídíme pro vás stěhovací služby na míru vaší firmě. Dejte nám vědět a nechte se přestěhovat co nejdříve.

      HLAVNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY, KTERÉ V PRAZE 4 POSKYTUJEME

stěhování bytů a domácností

stěhování rodinných domů

stěhování na klíč

stěhování firem a kanceláří

stěhování firem Praha

stěhování těžkých břemen

stěhování trezorů

stěhování pian

      PROČ SE NECHAT PŘESTĚHOVAT NAŠÍ FIRMOU?

Pro zákazníky nabízíme nezávaznou návštěvu našeho technika. Naši zákazníci služeb našeho technika využívají v případech, kdy řeší velké a obsáhlé stěhování. Cenový odhad větší nebo velké zakázky, který provede technik na místě, je pak o dost přesnější. Naše stěhovací služby nabízíme NONSTOP. Není pro nás problém ani stěhování o víkendech a svátcích. Takové stěhování je naprosto bez příplatků. Za příplatek můžete využít i noční stěhování v Praze 4. Pro více informací nás kontaktujte.

      POJIŠTĚNÍ V RÁMCI STĚHOVÁNÍ PRAHA 4

Při stěhování věcí vám zřídíme pojištění do 1 000 000 Kč. Pojištění lze v případě vašeho zájmu kdykoliv navýšit.

      JAK SE DÁ S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

V první řadě nás kontaktujte. Sepište si informace o vašem plánovaném stěhování, napište nám podrobnosti o lokalitě vašeho stěhování. Dále pak datum, kdy potřebujete přestěhovat. V případě nutnosti se domluvíme na návštěvě naše technika. Technika doporučujeme využít u obsáhlejších zakázek. Technik vám na základě náročnosti stěhovacích prací vypočítá předběžný odhad ceny a poznamená si, co vše bude ke stěhování potřeba.

Doporučujeme si sepsat seznamy stěhovaných věcí, které vám budeme stěhovat. Poté, až si odsouhlasíme termín stěhování a spočítáme cenu, začíná hlavní fáze stěhování. Po stěhování a úklidu nepotřebných věcí, přecházíme k platbě a následnému odjezdu. Stěhujte s námi a budete spokojeni. Spokojenost našeho zákazníka je u nás vždy na prvním místě.

      ZAVOLEJTE, NAPIŠTE NEBO VYPLŇTE NÁŠ OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Stěhování si objednejte přes náš nezávazný objednávkový formulářnebo nám volejte na telefonní číslo: +420 776 304 405. Vyplnit můžete i podrobnější formulář v této sekci.

 

stěhování z Prahy 4
rychlé stěhování
stěhovací služba v Praze
stěhování firemních zákazníků Praha 4
stěhování praha 4
důvody proč stěhovat s námi
spolupráce s naší stěhovací firmou
pojištění osobních věcí
stěhování pro všechny
bottom of page