top of page
pozadi.jpg

STĚHOVÁNÍ PRAHA 6, STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA 6

STĚHOVÁNÍ PRAHA DEJVICE, ČÁST BUBENČE, STŘEŠOVICE, VOKOVICE, VELESLAVÍN, RUZYNĚ, BŘEVNOV, LIBOC, SUCHDOL, SEDLEC, LYSOLAJE, PŘEDNÍ KOPANINA A NEBUŠICE

STĚHOVÁNÍ PRAHA 6, STĚHOVACÍ SLUŽBA

stěhování Praha Dejvice, stěhování Praha Bubeneč, stěhování Praha Střešovice, stěhování Praha Vokovice, stěhování Praha Veleslavín, stěhování Praha Ruzyně, stěhování Praha Břevnov, stěhování Praha Liboc, stěhování Praha Suchdol, stěhování Praha Sedlec, stěhování Praha Lysolaje, stěhování Praha Přední Kopanina, stěhování Praha Nebušice

      STĚHOVÁNÍ PRAHA 6, STĚHOVÁNÍ V PRAZE 6 A OKOLÍ

Stěhování Praha 6 a okolí. Přestěhujeme vás nebo vaší firmu v rámci celé Prahy, České republiky a zařídíme i stěhování do zahraničí.

V Praze 6 se nachází části jako Dejvice, část Bubenče, Střešovice, Vokovice, Veleslavín, Ruzyně, Břevnov, Liboc, Suchdol, Sedlec, Lysolaje, Přední Kopanina a Nebušice.

      STĚHOVÁNÍ Z PRAHY 6 NEBO DO PRAHY 6

Stěhování z Prahy 6 do jiné části v Praze nebo jiného města v České republice a Evropě. Stěhujeme Vás či vaši firmu také z jakéhokoli města v České republice nebo Evropě do Prahy 6. Stěhování firem a zákazníků je pro nás priorita a radost.

      KOHO A CO V PRAZE 6 A OKOLÍ STĚHUJEME?

Primárně stěhujeme v České republice a to jak obyvatele v ČR, tak i stěhování firem je pro nás prioritou. Stěhujeme byty, domácnosti, různé osobní věci, ale i rodinné domy a těžká břemena. V rámci stěhování firem stěhujeme firemní i kancelářské prostory. Určitě se nezapomeňte podívat na naše reference.

      STĚHOVÁNÍ FIREM A KANCELÁŘSKÝCH PROSTOR V PRAZE 6

Poskytujeme kompletní stěhování firem v Praze 6, ale i po celé Praze a ČR. Pro firemní zákazníky doporučujeme technika zdarma, který provede celkovou prohlídku ve vaší firmě, rozvrhne stěhovací práce a vypočítá vám cenovou nabídku. Dodáme Vám 

obalové materiály, zapůjčíme krabicepřepravní boxy. Nabízíme jak montáže, tak demontáže firemního a kancelářského vybavení. Stěhování firem je naším hlavním oborem. Odborně stěhujeme malé a velké firmy.

      HLAVNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY, NA KTERÉ SE V PRAZE 6 ZAMĚŘUJEME: 

stěhování bytů a domácností

stěhování rodinných domů

stěhování na klíč

stěhování firem a kanceláří

stěhování firem Praha

stěhování těžkých břemen

stěhování trezorů

stěhování pian

      STĚHOVÁNÍ U NÁS - JAKÉ JSOU VÝHODY STĚHOVÁNÍ S 111 STĚHOVÁNÍ?

  • Máte možnost využít služeb našeho technika zdarma. Vhodné především pro firmy.

  • Jsme online 24/7Kontaktujte nás kdykoli.

  • Víkendové a sváteční stěhování je bez příplatků

  • Noční stěhování v Praze 6 je pouze za malý příplatek.

      POJIŠTĚNÍ STĚHOVANÝCH VĚCÍ

Vaše veškeré věci jsou při stěhování pojištěné. A to až do výše 1 000 000 Kč. Můžete si pojištění i navýšit.

      JAK S NAŠÍ FIRMOU 111 STĚHOVÁNÍ SPOLUPRACOVAT?

Jako první krok nás prosím kontaktujte. Následně je potřeba nám říci podrobné informace o vašem stěhování, upřesnit lokalitu a datum stěhování. Upřesníme Vám informaci o případné prohlídce našeho technika, jehož služeb nemusíte nutně využít. Našeho technika doporučujeme k velkým a obsáhlým zakázkám nebo na vyžádání.

Doporučujeme Vám si sepsat soupis věcí ke stěhování. Následně, co vám odsouhlasíme termín stěhování a odhadneme cenu, začíná hlavní část stěhování. Po stěhování a závěrečném úklidu přichází na řadu placení a náš následný odjezd. Doufáme a věříme, že jste s námi byli spokojeni.

      111 STĚHOVÁNÍ - KONTAKTUJTE NAŠÍ STĚHOVACÍ FIRMU

Vyplňte prosím náš nezávazný objednávkový formulářnebo nám přímo zavolejte na

tel. číslo: +420 776 304 405

bottom of page