top of page
pozadi.jpg

STĚHOVÁNÍ PRAHA 8, STĚHOVACÍ SLUŽBY PRAHA 8

STĚHOVÁNÍ PRAHA BOHNICE, KOBYLISY, LIBEŇ, HORNÍ TROJA, STŘÍŽKOV, ČÁST NOVÉHO MĚSTA, ČIMICE, BŘEZINĚVES, ĎÁBLICE, DOLNÍ CHABRY, KARLÍN

STĚHOVÁNÍ PRAHA 8, STĚHOVACÍ SLUŽBA

stěhování Praha Bohnice, stěhování Praha Kobylisy, stěhování Praha Libeň, stěhování Praha Horní Troja,

stěhování Praha Střížkov, stěhování Praha Nové Město, stěhování Praha Čimice, stěhování Praha Březiněves, stěhování Praha Ďáblice, stěhování Praha Dolní Chabry, stěhování Praha Karlín.

      STĚHOVÁNÍ PRAHA 8, STĚHOVÁNÍ V PRAZE 8

Stěhování Praha 8 a okolí. Stěhujeme zákazníky a firmy po Praze, Čechách, ale i zahraničí.

Součástí Prahy 8 jsou Bohnice, Kobylisy, Libeň, Horní Troja, Střížkov, Nové Město, Čimice, Březiněves, Ďáblice, Dolní Chabry a Karlín.

      STĚHOVÁNÍ Z PRAHY 8 PŘÍPADNĚ DO PRAHY 8

Stěhování z Prahy 8 do jiné části Prahy, města v ČR nebo Evropy. Přestěhujeme Vás i z jakéhokoliv města v České republice nebo Evropě do Prahy 8. Stěhování firem a zákazníků je naše hlavní prioritou.

      KDO VYUŽÍVÁ NEJČASTĚJI STĚHOVÁNÍ V PRAZE 8?

Nejvíce stěhujeme zákazníky v ČR, ale zároveň se specializujeme i na stěhování firem. Stěhování bytů, stěhování domácností, stěhování osobních věci, ale i stěhování rodinných domů a velkých prostor. V rámci stěhování firem stěhujeme firemní a kancelářské prostory. Doporučujeme si prohlédnout naše reference.

      STĚHOVÁNÍ FIREM A KANCELÁŘÍ NA PRAZE 8

U nás se setkáte s kompletními službami stěhování firem v Praze 8, ale i po celé Praze a ČR. Nabídneme Vám technika zdarma, který vykoná celkovou prohlídku ve vaší firmě, rozvrhne si stěhovací práce a nakonec předloží cenovou nabídku. Zapůjčíme Vám veškeré obalové materiály. Stěhování firem je náš důležitý obor, takže ho provádíme rychle, pečlivě a kvalitně.

      HLAVNÍ STĚHOVACÍ SLUŽBY, NA KTERÉ SE V PRAZE 8 ZAMĚŘUJEME: 

stěhování bytů a domácností

stěhování rodinných domů

stěhování na klíč

stěhování firem a kanceláří

stěhování firem Praha

stěhování těžkých břemen

stěhování trezorů

stěhování pian

      STĚHOVÁNÍ S NÁMI A NAŠE VÝHODY 

  • Dobrovolné využití technika zdarma. Vhodné primárně pro firmy, ale i obyčejné zákazníky.

  • Jsme stále onlineKontaktovat nás můžete kdykoli buď na telefonním čísle nebo emailu.

  • Svátky a víkendy jsou bez příplatků

  • Noční stěhování můžete využít v Praze 8 za malý příplatek.

      POJIŠTĚNÍ VĚCÍ PŘI STĚHOVÁNÍ

Všechny vaše věci máte během stěhování pojištěné. Pojištění nabízíme až do výše 1 000 000 Kč.  Pojištění si můžete nechat i navýšit. Stačí nám napsat nebo zavolat, případně se domluvit s naším technikem.

      SPOLUPRÁCE S NÁMI A JEJÍ PRŮBĚH

Nejdříve nás prosím kontaktujte. Poté je nám třeba sdělit detailnější informace o vašem stěhování, upřesnit danou lokalitu stěhování a nakonec datum stěhování. Doporučíme Vám i návštěvu našeho technika, bude-li to potřeba. Služeb technika nutně nemusíte využít. Technika doporučujeme k velkým a obsáhlým zakázkám. Služby technika si můžete vyžádat i sami.

Doporučujeme Vám si napsat soupis věcí určených ke stěhování. Poté, co vám odsouhlasíme i termín stěhování a odhadneme cenu, přejdeme na hlavní část stěhování. Po stěhování a úklidu přijde na řadu platba a náš následný odjezd. Doufáme, že vaše požadavky splníme k vaší nejvyšší možné spokojenosti.

      STAČÍ NÁS KONTAKTOVAT A MY SE VÁM ZPĚTNĚ OZVEME

Vyplňte nezávazný objednávkový formulářnebo rovnou volejte na tel. číslo:

 +420 776 304 405

bottom of page